stat4u

Aktualności

 • 07.07.2013

  Za nami  dwie kolejne wystawy.  W dniu 29 czerwca miło spędziliśmy czas w Szczecinie  na Wystawie Międzynarodowej. Na ringu Welshe oceniał Sędzia Pan Jarosław Grunt.  Karat otrzymał ocenę doskonałą , CWC, CACIB i BOB.  Pogoda nam dopisała, był to bardzo udany dzień i kolejna okazja do spotkań z hodowcami terierów walijskich.  Na XLV Krajowej Wystawie  w Gorzowie Wlkp. w dniu 07 lipca  Karat oceniany przez  Sędziego Pana Krzysztofa Czechowskiego otrzymał ocenę doskonałą, CWC i Zwycięstwo Rasy (BOB).

 • 01.07.2013

  Do swoich osiągnięć Karat dołączył tytuł - Champion Niemiec VDH.  Właśnie dzisiaj otrzymaliśmy dyplom z Niemieckiego Związku Kynologicznego.  Bardzo miło wspominamy wystawy w Niemczech, dobrą organizację i świetną atmosferę. 

 • 06.05.2013

  26-28 kwietnia - to był bardzo udany wyjazd do Drezna. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody udało nam się  trochę zwiedzić Drezno.  Głównie jednak spędziliśmy czas na dwóch wystawach.  Wystawy w Niemczech jak zwykle były bardzo dobrze zorganizowane. Karat był oceniany na ringach przez sędzię z Estonii i sędziego z Austrii. Na wystawie międzynarodowej otrzymał ocenę doskonałą, CAC VDH i CACIB, a na wystawie klubowej ocenę doskonałą, CAC KfT i CAC VDH. Tym samym skompletował wszystkie niezbędne certyfikaty do championatu Niemiec VDH. Wystawa była dla nas okazją do spotkania ze znajomymi  hodowcami terierów walijskich i  zawarcia nowych znajomości.

 • 29.03.2013

    W kwietniu  wybieramy się do Niemiec  na Międzynarodową Wystawę w Dreźnie. Mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze  i czas spędzimy nie tylko na wystawie ale również na zwiedzaniu Drezna.

 • 03.03.2013

       Drzonków odwiedziliśmy po raz trzeci. Tym razem odbyła się tam, zorganizowana przez Zielonogórski Oddział Związku Kynologicznego, pierwsza Międzynarodowa Wystawa. Karat oceniany na ringu przez sędziego Pana Macieja Kozbera otrzymał tytuł Zwycięzca, CWC, CACIB i tytuł Zwycięzca Rasy.

 • 26.02.2013

     Zachwyceni ubiegłoroczną wystawą Championów, postanowiliśmy jeszcze raz odwiedzić Leszno. Wystawa, która odbyła się  24 lutego była doskonale zorganizowana. Z piękną oprawą i atmosferą okazała się dla nas i naszego KARATA bardzo szczęśliwa. KARAT prezentowany przez Michała Tuliszewskiego otrzymał tytuł Zwycięzca Rasy. Został też  finalistą grupy III, a tym samym znalazł się w gronie 32 finalistów Wystawy Championów. To duży sukces naszego pieska.

 • 25.01.2013

  Byliśmy na Międzynarodowej Wystawie w Głogowie. Dzień spędziliśmy  w miłym towarzystwie wśród znajomych. Karat oceniany przez sędziego z Hiszpanii, otrzymał ocenę doskonałą, CWC, CACIB i Zwycięstwo Rasy. Na finałach grupy III został wybrany do finałowej szóstki. Na ringu Karat był prezentowany przez Antosię Zakrzewską.

 • 11.01.2013

  Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie Championatu Niemiec KfT.

 • 06.11.2012

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia nowo otwartej strony naszego psa KARATA- teriera walijskiego. Strona będzie sukcesywnie uaktualniana. Serdecznie dziękujemy Pani Karolinie Augustyńskiej za wykonanie strony.